ب ای ها
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ب ای ها
 
وبلاگ رسمی بروبچ ب سمپاد رشت

به سایت رسمی بروبچ (سابق) ب سمپاد رشت خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ 1390,02,24 توسط سینا

به نقل از رویترز ، قسمت چهارم مجموعه فیلمهای "دزدان دریایی کارائیب"، با نام " دزدان دریایی کارائیب و موجهای بیگانه" هنوز اکران نشده است اما تری روسیو ، فیلمنامه نویس این مجموعه فیلمها ، فیلمنامه پنجمین قسمت این فیلمهای دنباله دار سود آور را به کمپانی دیزنی تحویل داده است.

بنا به گفته روسیو ، فیلمنامه قسمت پنجم "دزدان دریایی کارائیب " آخر هفته گذشته به کمپانی دیزنی تحویل داده شده است اما هنوز نامی برای این قسمت ، انتخاب نشده است. روسیو، فیلمنامه چهار قسمت قبلی این مجموعه فیلمها را با همکاری تد الیوت نوشت بود اما در نگارش فیلمنامه قسمت پنجم از الیوت کمک نگرفته است و آن را به تنهایی نوشته است.

کمپانی دیزنی که از فروش سه قسمت اول این فیلمهای دنباله دار، حدود ۳ بیلیون دلار بدست آورده است و به احتمال زیاد از فروش فیلم چهارم این مجموعه نیز سود کلانی کسب خواهد کرد ، برای ساخت یک قسمت دیگر از این فیلمهای دنباله دار بسیار مشتاق است. فیلم" دزدان دریایی کارائیب ۴" اولین فیلم سه بعدی این مجموعه است که در تاریخ ۲۰ می در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.

بنا به گفته یک منبع خبری ، کمپانی دیزنی کارگردانی قسمت پنجم این پروژه را نیز مانند قسمت چهارم به راب مارشال پیشنهاد کرده است. سه قسمت اول این مجموعه را گور وربینسکی کارگردانی کرد اما کارگردانی "دزدان دریایی ۴" به عهده راب مارشال گذاشته شد.

اما سئوال مهمی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا جانی دپ قرارداد همکاری در قسمت پنجم این مجموعه را امضا ء خواهد کرد؟ جانی دپ در این باره می گوید:"من هنوز فیلمنامه جدید تری روسیو را نخوانده ام اما از اینکه دوباره نقش کاپیتان جک اسپارو را بازی کنم ، بدم نمی آید."

اما این بازیگر مشهور هالیوود دلش نمی خواهد با این سرعت به پروژه "دزدان دریایی کارائیب" باز گردد . او برای ساخت قسمت دوم و سوم "دزدان دریایی" که بدون هیچ وقفه زمانی و پشت سر هم ساخته شد ، برنامه بسیار فشرده و سختی را پشت سر گذاشت تا این فیلمها طبق زمانبندی اعلام شده از سوی کمپانی در تابستان ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ اکران شوند اما در حال حاضر اصلا" دوست ندارد چنین برنامه فشرده ای را دوباره تجریه کند. 
تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به "ب ای ها" (خودمون) میباشد | طراحی : پیچک

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

PageRank