ب ای ها
X
تبلیغات
رایتل

ب ای ها
 
وبلاگ رسمی بروبچ ب سمپاد رشت

به سایت رسمی بروبچ (سابق) ب سمپاد رشت خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ 1390,01,07 توسط دانیال

برنامه crack شده یا اصل

حتما به ادامه مطلب بروید چون ایمنی کامپیوتر شما در خطر است.

طبق اخباری  که رسیده که هکر های ایرانی ( بچه های بالا )یکی از .....   را مورد حمله قرار دادند که افراد مورد حمله قرار گرفته گقته اند که بار اول نیست ولی این بار با دفعه های قبل فرق می کرد.

وحال امنیت کامپیوتر شما:

همیشه اون ور آبی ها گفته اند که برنامه اصل بگیرید ولی حالا یک دلیل قانع کنده دادند که ما از برنامه های اصل استفاده کنیم!!!

چی؟؟؟

طبق گزارش ......   که ofiice هک شده است یعنی اینکه بچه های بالا اون رو هک کردن و وقتی شما به اینترنت وصل بشین اگر حال کنند یه حالی به شما می دن اطلاعات شخصی و ایمیل و حتی کامپیوتر شما را مورد بررسی و نابود می کند و آن ها در مورد یوزر های آنتی ویروس ها هم خواستند که از برنامه های اصل استفاده کند چون گفته شده که بچه های بالا خودشون یوزری را هر با در سایت هایی که ما از آن های استفاده می کنیم (که برای خود بچه های بالا است) این برنامه هک شده یعنی بازم مثل قبلی است حالا خودتون بگید اعصاب آدم مهم تر یا 50 هزار تومان پول!!!!

البته اون ها برادری خودشون را هم ثابت کردن(اون و آبی ها) گفتن از برنامه های اصل و لی برای شرکت های ضعیف تر را استفاده کنید که هک نشده باشند!

راستی هک بچه های بالا اول جواب داد و 9 تا یوزر را هک کردن و لی بعد فهمیدن و یوزر هاپ را پاک کردن و راه رو برای دفعه بعد بستن. 
تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به "ب ای ها" (خودمون) میباشد | طراحی : پیچک

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

PageRank