ب ای ها
X
تبلیغات
رایتل

ب ای ها
 
وبلاگ رسمی بروبچ ب سمپاد رشت

به سایت رسمی بروبچ (سابق) ب سمپاد رشت خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ 1389,11,18 توسط سینا

جام امسال یکی از عجیایب بازی ها بود.

در ابتدا تمام تیم های اول و دوم حذف شده و تنها سومی ها باقی ماندند !

سال اول:

دربین سال اول ها تفاضل اغلب آن ها در حدود 5 ، 6 گل بود . البته به جز 3/1 که بازی زیبایی از خود نشان داد و با برنامه ریزی بازی میکرد و نسبت به سنشون در برابر سوم ها(به خصوص3/3) خودی نشان دادند ولی حیف که تیم ما که برای قهرمانی بازی میکرد و 3/1 که انگیزه ای نداشت افزون بر قدرتشون  بالاخره آنها رو با اختلاف 4 ،5 گل حذف کردند ؛اما آینده ای درخشان برای فوتبال این تیم پیش بینی میشه!

به طور کلی دلیل باخت سال های اول و دوم را چنین می توان بیان کرد :

 سال اولی ها و دانش آموزان سال به سال از طولشان کاسته شده و بر قطرشان افزوده می گردد.

میانگین قدرت بدنی و سرعتشان کم است .

سال دوم :

ُرک بگم دوما که ما باید به خاطر بازی افتضاحشون ازشون تشکر کنیم گلی به سرشون نزدن. البته 2/2 و 1/2 به خصوص 2/2 قدرت زیادی رو از خودشون نشون دادند ؛ اما با وجود سوم ها تن به باخت با اختلاف کمی دادند.

نتایج عجیب سال دوم ها باخت با اختلاف 1 گل در مقابل 2/3 (کلاس ما) و باخت در مقابل 3/3 با 1 گل بود.

1/2 هم که به بسیاری از بازی کنانش چون ابراهیمی و .... تکیه کرده بود و می نازید کاری رو از پیش نبرد و در برابر تیم بسیار تاکتیکی ما (بــــــــــــــــــــــــله!) کاری رو از پیش نبر و بازی با نتیجه 2-1 به نفع ما به پایان رسید که آن یک گلم به خاطر تعویض کردن من و خارج کردن از بازی بدلیل خستگی مفرط خوردیم .

خلاصه نتایج حاکی از افزایش قدرت سومی ها و نزول قدرت دومی ها بود . چناچه تیم 2/3 (کلاس ما) توانست بین آن همه سال سومی مقام سوم را از سایرین بگیرد.

سال سوم :

در مورد سال سوم ها که دیگه چی بگم.

گل کاشتن!!

می توان گفت که هر سه تیم قدرتی برابر داشته و تنها اختلافشان سر نوع و روش بازی (تاکتیک) بود .

البته قدرت ما نیز به خاطر نبود آقا علی کمتر شده بود. تیم سوم منتخب هم انصافاً نسبت به بازیکنانش خیلی خوب صعود کرد و خیلی خوب تلاش کرد ولی همه به ما گیر می دادن که چرا بد بازی کردین و .....! (لازم به ذکر است بنده 2 گل زدم و در حدود 4 پاس گل دادم!! تفاضل گلمون هم صفر بود!!!) باید اضافه کنم سوم منتخب پارسال که در همان دو بازی اول با تفاضل گل کمتر از2- حذف شد.

خلاصه سال سوم ها نیمه نهایی رو تسخیر کرده بودند.

در انتخابی فینال ابتدا تیم 3/3 تنها با اتکا بر قدرت بدنی و شوت زنی بازی را در برابر 2/3 شروع کرد اما تیم 2/3 بالا غیراتاً با برنامه بازی کرد ولی 3/3 باخوش شانسی تمام در برابر شوت ها گلی دریافت نکرد. (البته با کمک مستقیم تیر های عمودی و افقی دروازه!!) سر انجام در ضربات پنالتی 2/3 شانس حضور در فینال رو از دست داد و راه برای صعود 3/3 باز شد.

پس از آن سوم منتخب (که منم توش بودم) در برابر 1/3 مدافع قهرمانی دوام نیاورد و با نتیجه ی 4-1 باخت . البته زدن این یک گل جای اندیشدن دارد!!

در اینجا بود که 2/3 و سوم منتخب برای کسب مقاوم سوم و 3/3 و 1/3 برای کسب مقام اول به تکاپو افتادند . خوب حتماً باخت ما در برابر تیم 2/3 رو حدس میزنید که درسته (با نتیجه بازهم6-1).در نتیجه تیم های 2/3 به مقام سوم و سوم منتخب به چهارم قانع شدند.

و حال می رسیم به فینال:

در فینال ، در تیم 3/3 تقریباً تمام پاس ها به 2 نفر ختم می شد که نوذر و میر فلاح بودند . تاکتیک تیم 3/3 حمل توپ از دفاع به مرکز و از آنجا به  نفری بود که ذکر شد که از این راه نوذر توانست گل برتری را بزند . پس از خوردن گل ، تیم 1/3 که چیزی برای از دست دادن نداشت سراسر حمله کرد . تاکتیک 1/3 حمل توپ از پشت هافبک بوسیله نیایش به مرکز و پاسکاری با سایر بازیکنان ( به خصوص حبیب نژاد ) بود . از انجا توپ به محوطه جریمه برای استفاده بازیکنانی چون بنیامین انتقال داده می شد . ÷س از خوردن گل 1/3 که در فشار روحی بود 2 کارت زرد از داور دریافت کرد . اما داور از اعتراضات تماشاچیان بی بهره نماند. اما در آخر داور برای یکی به نعل و یکی به میخ زدن با گرفتن یک پنالتی با اعتراض دوباره تماشاچیان مواجه شد و با گل شدنش عرصه بر تیم 3/3 تنگ شد .لازم به ذکر است 1/3 یک ضربه مستقیم را از نقطه ی دوم پنالتی از دست داد . پس از خوردن گل تساوی تنها راه گرفتن نتیجه ، ضربات شوم پنالتی بود . 2 تیم قصد باخت نداشتند تا اینکه تیم 1/3 برتری خودش را نسبت به 3/3 در ضربات پنالتی نشان داد و این سری بازی ها با قهرمانی1/3 نائب قهرمانی 3/3 سومی 2/3 و چهارمی سوم منتخب به پایان رسید .

در ضمن دانیال ذهنی آقای گل شد.  

و البته فرهود توی نیمه نهایی از حدودا وسط زمین به تیرک زد و آقا عرفان برگشتیشو دروازه کاملا خالی رو خراب کرد.  
تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به "ب ای ها" (خودمون) میباشد | طراحی : پیچک

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

PageRank