ب ای ها
X
تبلیغات
رایتل

ب ای ها
 
وبلاگ رسمی بروبچ ب سمپاد رشت

به سایت رسمی بروبچ (سابق) ب سمپاد رشت خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ 1389,07,18 توسط سینا

 سلام

شاید شما فکر کنید که من چرا همش اول متن هام سلام می زارم .  

آخه سلام سلامتی میاره و از نظر روانشناسی  هیلگارد که قطر کتابش 3.3 سانتی متر هست و حدوداً 765 صفحه داره و قیمت پشت جلدش 16000 تومنه و به چاپ هفتم هم رسیده ( این که شد معرفی کتاب!!) بر طبق صفحه ی (دقیقاً یادم نیست) سلام موجب تولید یک رفتار محبت آمیز شده و باعث رفتار های ادراکی و فرا روانی شده (بحث زیادی پیچیده شد باید جمش کنم!)  بی خیال (خدا پدر کسی که کلمه ی بی خیال رو ساخت بیامرزه ، داشتم غش می کردم (علامت تعجب!)

امروز خواستم برای بیرون اومدن مطالب از حالت ادبی (نه خیال بدی به ذهنتون راه ندین . منظورم بی ادبی نبود ! منظورم افکار دوستانه افعال عاشقانه و رمانتیک بود!(اوووووووه خودم نفهمیدم چی گفتم . خدا دوباره پدر جناب آقای بی خیال رو بیامرزه!!))  

زیاد تعجب نکنید. در وبلاگ ب ای ها به قدری از علامت ! استفاده می شه که پس از مشاهده ی وبلاگ حتماً از آن زده خواهید شد! 

 دلیل استفاده ی ما از علامت تعجب زیاد اینه که مردم رو به عدم استفاده از این علامت تشویق کنیم (یعنی مردم رو به شکلی با استفاده از تلقین هیپنوتیسمی  (ادراک و هشیاری بر گرفته از صفحه ی 228 تا 230 کتاب روانشناسی هیلگارد) از علامت تعجب زده کنیم) آخه وقتی از علامت تعجب استفاده می کنیم یعنی خوانندگان مطلب قادر به درک آن مطلب نیستند .  

به عنوان مثال اغلب کسانی که این مطلب رو می خونن شاید تو عمرشون این کتاب رو ندیده و نبینن !!!!(و باز هم ...!)

می خواستم مطلب جالبی بنویسم ولی اینقدر درگیر این واژه ی سلام که سلامتی میاره و از نظر روانشناسی  هیلگارد ..... شدم یادم رفت که چی می خواستم بنویسم . فعلاً می خوام برم فکر کنم ببینم چی میخواستم بنویسم .... شاید یادم اومد .... !

حتما شما تا حالا از دستم اینجوری شدید!! 

نظر بدین 
تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به "ب ای ها" (خودمون) میباشد | طراحی : پیچک

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

PageRank