ب ای ها
X
تبلیغات
رایتل

ب ای ها
 
وبلاگ رسمی بروبچ ب سمپاد رشت

به سایت رسمی بروبچ (سابق) ب سمپاد رشت خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ 1389,06,26 توسط سینا

اطلاعاتی درباره ی اینشتین 

 او با سری بزرگ وبدنی چاق به دنیا آمد به طوری که مادرش فکر می کرد فرزندش ناقص است ولی بعد از چند ماه به حالت طبیعی بازگشت. یکی دیگر از جنبه های کودکی اینشتین این بود که او خیلی دیرتر از بقیه ی بچه ها زبان باز کرد. طبق ادعای او ، تا 3 سالگی هم زبان باز نکرده بود وحتی تا 9 سالگی به سختی صحبت می کرد. حافظه ی او به خوبی آنچه تصور می شد نبود. اینشتین می توانست کتاب های مملو از فرمول را حفظ کند درحالیکه برای به یاد آوردن چیزهای معمولی به واقع حافظه ی ضعیفی داشت. او یکی ازبدترین اشخاص در به یاد آوردن سالروز تولد نزدیکانش بود. به طور مثال اینشتین سرعت صوت را از حفظ نمی دانست و وقتی از او در این مورد سؤال می شد می گفت این ها چیزهایی است که همه آن را میدانند پس من وقتم رابرای دانستن آن ها تلف نمی کنم. اینشتین از داستان های تخیلی به شدت بیزار بود زیرا فکر می کرد این داستان ها باعث تغییر درک مردم نسبت به علم می شوند. او می گفت : من هرگز در مورد آینده فکر نمی کنم زیرا که آن به زودی می آید.  

 -------------------------------------------------------------------------------------- 

 ابرانسان ها: مغز انسان 1300 gr است که بیشتر آن را آب تشکیل می دهد. آیا میدانید چه استفاده هایی میتوان از آن کرد؟   

اسم: کیم پیک 

 او دارای حافظه ی تصویری یا photo graphic است. او را به عنوان مگا نابغه هم میشناسند. او هر ناحیه و کد پستی ایالات متحده شامل شهرهای بزرگ و شهرهای بین آنها را میشناسد. او می تواند 2 صفحه را هم زمان در 8 ثانیه و با دقت 98% بخواند.در همین راستا او توانسته 12000 کتاب را بخواند. او از نظر روانی مبتلا به اوتیسم یا کند ذهنی نبود.  

 

اسم: رومن کاک پویا 

 او توانست 17 عدد را در نصف ثانیه به خاطر بسپارد و 46 عدد باینری را در یک ثانیه به خاطر بسپارد. 

 

اسم: چائو لو  

او توانست در سال 2005 , 67890 رقم از عدد پی را به خاطر سپرده و از بر بخواند. او گفت برای یاد گرفتن آن ارقام یک سال و برای باز گو کردن آنها 24 ساعت و 4 دقیقه وقت صرف کرده است.  

 

ارائه دهنده :(کهی) 
تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به "ب ای ها" (خودمون) میباشد | طراحی : پیچک

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

PageRank